Топ продаж
-14%

Електричний знищувач пастка Pest Killer для літаючих комах 60W WL-1296 від мережі Білий
1 480 ₴
1 279 ₴
- В наявності
- Код: NТ1296775
+380 (95) 143-05-07
Відділ продажу- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Принцип роботи електричної пастки Pest Killer: Комаха приманюється світінням УФ-лампи, розташованої в приладі. Підлітаючи до неї, комахи-шкідники пролітають крізь металеві сітки, які знаходяться під великою напругою і в результаті вмирають від розряду струму. Комахи зсипаються на спеціальний піддон, який без особливих зусиль знімається, чиститься і миється.
Перевага:
- Ультрафіолетова лампа приваблює комах.
- Електричний розряд миттєво вбиває комах.
- Простота установки і експлуатації.
- Легко чистити контейнер, оскільки він знімний.
Характеристика:
- Тип: Лампа від комах;
- живлення від мережі;
- Застосування: всередині приміщення.
- Споживана потужність: 60W.
- Діапазон роботи: 45 м2.
- Матеріал: Пластик;
Комплектація:
- Лампа знищення комах;
- Ланцюжок;
- Упаковка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від мух, Від комарів, Від клопів |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електромагнітний |
| Площа дії | 45 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Ресурс лампи | 10000 годин |
| Потужність лампи | 60 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 279 ₴




