Топ продаж
-40%

Зарядний мережевий пристрій блок живлення Happy Home GSSY-1230 AC/DC Adapter AC 100-240V DC 12V 3A 3.5х2.0
380 ₴
229 ₴
- В наявності
- Код: ND123070
+380 (95) 143-05-07
Відділ продажу- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення зарядний пристрій AC/DC Adapter Input AC 100-240V Output DC 12V 3A Happy Home GSSY-1230
Адаптер живлення для заряджання та роботи різних приладів.
Блок живлення GSSY-12320 для різного мережевого обладнання від мережі 220V із мережним навантаженням 12V.
Адаптер сумісний із мережевим обладнанням багатьох виробників.
Захист від перевантажень, високих температур, енергозбереження.
Технічні характеристики:
- Вхідна напруга: 100 ~ 240 В, 50/60 Гц
- Тип вилки: EU
- Вихідна напруга: 12В
- Сила струму: 3А
- Роз'єм: 3.5 x 2.0 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Тип | Мережевий |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Вид | Адаптер |
| Сила вихідного струму | 12.3 A |
| Сила тока | 3 А |
| Індикатор роботи | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруження заряду | 240 В |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴



