
Потужна плойка для завивки волосся на 5 хвиль 62 Вт VGR V-528 з регулюванням температури від 80 до 230 °С
1 270 ₴
1 065 ₴
- В наявності
- Код: NТ528580
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Плойка п'ять хвиль VGR V-528 надає Вам можливість різноманітного укладання волосся. Користуватися таким інструментом легко та безпечно. Ви можете з її допомогою створити розкішні хвилі або пишну шапку кучериків. Витратьте лише кілька хвилин на укладання, закріпіть її крапелькою лаку або гелю, і у Вас буде зачіска на заздрість будь-якій голлівудській зірці. Дана плойка має керамічне покриття, яке повільно, але рівномірно розігрівається, має гладку поверхню, завдяки чому легко ковзає по волоссю, не перегріває його, завдаючи меншої шкоди порівняно з металевими прасками та плойками. 16 температурних режимів: від 80 до 230 градусів.
Зручна конструкція даної плойки дозволить Вам закручувати великі пасма в локони, що заощадить Ваш час. Завдяки зручній конструкції головки цієї плойки, Ви ні в якому разі не зможете обпектися, коли триматимете її. Підставка з нержавіючої сталі дозволить остудити плойку перед тим, як Ви її приберете, і захистить поверхню від пропалювання.
Підходить для абсолютно різних типів і волосся і гарантує результат незалежно від того, пряме у Вас волосся або кучеряве від природи.
Особливості:
- Ручка приладу виготовлена з електрично нейтральних матеріалів;
- При зберіганні пристрою зручно скористатися фіксатором;
- Діаметр напрямних плойки становить – 18 мм;
- Має 16 температурних режимів: від 80 до 230 градусів;
- LED-дисплей;
- Довжина кабелю становить 2 метри;
- Кабель обертається на 360 градусів;
- готовність до використання за 60 секунд;
- Керамічне покриття;
- Шнур механізму гнучкий, виконаний з особливо міцного та екологічно безпечного полімерного матеріалу. Виделка приладу має зручну ергономічну форму.
Характеристика:
- Фірма: VGR;
- Модель: V-528;
- Потужність: 62 Вт;
- Тип живлення: Від мережі 220 В;
- Терморегулятор: Так;
- Керамічне покриття: Так;
- Діаметр: 18 мм;
- Затискач для фіксації: Так;
- Кількість температурних режимів: 16;
- Максимальна температура нагріву: 230 градусів;
- Мінімальна температура нагріву: 80 градусів;
- Час нагріву: 60 секунд;
- LED-дисплей;
- Індикатор роботи: Так;
- Термоізольований наконечник: Так;
- Кабель обертається на 360 градусів;
- Довжина шнура: 2 метри.
У комплект входить:
- Плойка VGR V-528;
- Інструкція (англійською мовою);
- Фірмова заводська коробка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 62 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість режимів роботи | 16 |
| Терморегулятор | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Щипці для завивки спіральної | Ні |
| Діаметр щипців | 18 мм |
| Кількість температурних режимів | 16 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 80 град. |
| Час нагрівання до потрібної температури | 60 сек |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 1 065 ₴







