
Фен-щітка що обертається стайлер гребінець для брашингу RAF R416 Pro Brush Ceramic з насадками 1200W
1 800 ₴
1 549 ₴
- В наявності
- Код: D4164840
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Фен-щітка що обертається стайлер гребінець для брашингу RAF R416 Pro Brush Ceramic з насадками 1200W»
Фен-щітка, що обертається, стайлер гребінець для брашингу RAF R416 Brush Ceramic з насадками 1200W Чорно-червона
Стайлер для завивки та випрямлення волосся RAF R 416 5 в 1 – це яскравий приклад ретельного підходу до якості, стилю, комфорту.
Ваші знайомі, друзі та колеги помітять перетворення у вашому образі і гідно оцінять це.
Цей стайлер обов'язково стане незамінним супутником для створення щоденних неповторних образів.
Фен-щітка RAF R.416 Pro - це дуже зручний прилад для укладання вашого волосся, який поєднує в собі високу якість, стильний дизайн і зручність у використанні.
За допомогою цього пристрою можна швидко та легко створити гарну зачіску для будь-якого випадку.
У наборі є п'ять різних насадок для створення різних видів завитків, двостороння гребінець з 360-градусним обертанням, напрямний наконечник для зручності сушіння волосся, щітка для створення локонів з високою мобільністю та керамічним покриттям, а також дифузор для створення природних кучерів.
За допомогою цього приладу RAF R.416 Pro ви зможете швидко і легко створювати унікальні образи щодня, і ваші близькі та знайомі оцінять ваше вміння виглядати стильно та доглянуто.
Переваги:
- Мінімалістичний дизайн та легка вага (330 грам)
- Фен-щітка, що обертається в дві сторони
- Подача холодного повітря
- Унікальна конструкція насадок (легко знімати та надягати)
- Керамічний нагрівач з кератином створює м'яке тепло
- Проста та зручна конструкція приладу
- Довгий шнур 1.7 метра для комфортного використання
- Можливість повороту на 360 градусів
Насадки фен-щітки RAF R416 Pro Brush Ceramic:
- Дифузор
- Гребінець для випрямлення волосся
- Щітка для укладання
- Насадка для спрямування повітря
- Щітка, що обертається 5 см
Характеристики:
- Тип: стайлер для волосся, фен-щітка
- Кількість швидкостей: 3
- Іонізація: Є
- Матеріал: керамічний турмалін + АБС-пластик
- Нагрівається: за 1 хв.
- Поворот шнура: на 360 градусів
- Потужність: 1200 Ватт
- Кількість насадок: 5
- Захист від перегріву: так
- Подача холодного повітря: так
- Довжина шнура: 1,7 метра
- Габарити приладу без насадок: 23 х 6.5 х 4.5 см
- Вага без насадок: 330 грам
- Колір: Чорно-червоний
Комплектація:
- Фен-щітка RAF R.416 Pro
- Насадки 5 штук
- Інструкція
- Фірмова подарункова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Тип | Фен-щітка |
| Потужність фена | 1200 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 5 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Дифузор | Так |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 6.5 мм |
| Вага | 0.33 кг |
| Довжина | 230 мм |
- Ціна: 1 549 ₴










