
Плойка для завивки волосся з регулюванням температури DSP 20149 автоматичні щипці 13 мм
1 270 ₴
1 069 ₴
- В наявності
- Код: NТ20149560
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Плойка для завивки волосся з регулюванням температури DSP 20149 автоматичні щипці 13 мм»
Ця універсальна плойка створена для стильного та безпечного укладання волосся. Завдяки широкому діапазону температур від 120 до 210 ° C та семи режимам нагріву, пристрій підходить для різних типів волосся та стилів укладання. перегрів гарантує безпечну роботу.
Вона дозволяє створювати різні типи зачісок: горизонтальні локони, природну хвилю, об'єм або спіральні (вертикальні) локони. волосся, а термоізольований наконечник знижує ризик опіків під час використання.
Цей компактний пристрій з вагою в упаковці 0.425 кг та довжиною шнура 180 см стане незамінним помічником як удома, так і у дорозі.
Характеристики:
- Потужність: 30 Вт;
- Живлення: мережа 220 В;
- Час нагрівання: 60 с;
- Діаметр бігудів: 13 мм;
- Діапазон температур: 120-210 ° C;
- Довжина шнура: 180 см;
- Індикація нагріву: дисплей;
- Функції: захист від перегріву;
- Кількість режимів: 7;
- Матеріал: пластик;
- Покриття: кераміка;
- Термоізольований наконечник: є;
- Габарити в упаковці (ВхШхГ): 43 х 14.5 х 7.5 мм.
Комплектація:
- Плойка DSP 20149;
- Заводська упаковка;
- Інструкція (англ).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DSP |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Терморегулятор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Плоскі щипці | Ні |
| Діаметр щітки | 13 мм |
| Час нагрівання до потрібної температури | 30 сек |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Ширина пластин | 13 мм |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 1 069 ₴









