
Кухонний комбайн м'ясорубка тістоміс блендер DSP KМ-3031 Plus 3 в 1 1300W White/Білий
7 930 ₴
7 380 ₴
- В наявності
- Код: D303135163
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кухонний комбайн м'ясорубка тістоміс блендер DSP KМ-3031 Plus 3 в 1 1300W White/Білий»
Кухонний комбайн DSP KМ3031 Plus 3 в 1 Міксер Блендер М'ясорубка 1300W
Кухонний комбайн DSP KM3031 поєднує потужний міксер, блендер і м'ясорубку. Стильна, надійна, практична модель кухонного комбайна допоможе вам приготувати кулінарні шедеври. Готуйте соковиті котлети за допомогою м'ясорубки, ніжні десерти за допомогою міксера, корисні та смачні смузі за допомогою блендера. І для цього вам не доведеться купувати три окремі пристрої.
З кухонним комбайном від DSP ви купуєте високоякісного та функціонального помічника 3 в 1 для своєї кухні. Металевий корпус відрізняється міцністю та довговічністю в роботі. Чаша міксера також виготовлена із металу. Об'єм чаші 6.5 літрів. Стаціонарний блендер має скляну чашу об'ємом 1.5 літри.
Готуйте із задоволенням завдяки функціональному кухонному комбайну в елегантному дизайні.
Переваги:
Низький рівень шуму, лише 80 дБ;
Насадки легко змінюються та кріпляться;
Виконано із високоякісних матеріалів;
Вміщує всі необхідні процеси приготування в одному пристрої;
Компактний, не займе багато місця;
Простота у використанні та обслуговуванні.
Основні характеристики:
- Матеріал: пластик;
- Режим "турбо" використовується при великих навантаженнях (миттєве виведення двигуна на максимальну швидкість);
- Матеріал міксера: метал;
- Матеріал блендера: скло;
- Потужність, Вт: 1300;
- Об'єм чаші міксера: 6,5 літра;
- Об'єм чаші блендера: 1,5 літра;
- Насадки для міксера: гак для замішування дріжджового тіста, лопатка для замісу рідкого тіста та пюре, віночок для збивання;
- Важіль для підйому / опускання кронштейна відкидатися на 60 °, що значно полегшує встановлення та зміну насадок
- Кількість швидкостей: 6;
- Напруга, В: 220;
- Частота Гц: 50.
Комплектація:
- Кухонний комбайн DSP KM-3031 White/Білий;
- Знімна чаша для міксера;
- Знімна чаша для блендера;
- 3 насадки для міксера;
- М'ясорубка;
- Інструкція;
- Фірмова подарункова коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DSP |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Об'єм чаші | 6.5 л |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Блендер | Так |
| М'ясорубка | Так |
| Вінчик для збивання | Так |
| Лопатка | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Система 3-в-1 | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал блендера | Матеріал чаші блендера: скло |
| Тип | Кухонний комбайн |
| Потужність двигуна | Більш 1000 Вт: 1300 Вт |
| Комплектація | Кухонний комбайн DSP KM-3031; Знімна чаша для міксера; Знімна чаша для блендера; 3 насадки для міксера; М'ясорубка; Інструкція; Упаковка. |
| Програми приготування | Тістоміс (міксер). блендер. м'ясорубка |
| Сфера використання | Для дому |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір виробу | Чорно-сріблястий |
| Кількість насадок | Насадки для міксера: гак для замісу дріжджового тіста, лопатка для замісу рідкого тіста і пюре, віночок для збивання |
| Основні насадки | Ніж для колки льоду,Для збивання,Віночок,Міксер,Подрібнювач,Гаки для тіста,Блендер,М'ясорубка |
| Об'єм блендера | Об'єм чаші блендера: 1,5 л |
- Ціна: 7 380 ₴









