
Складаний столик для ноутбука планшета з місцем під чашку та 4 входами USB Чорний 60х40 см
1 060 ₴
- Немає в наявності
- Код: NT31179
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Складаний столик для ноутбука планшета з місцем під чашку та 4 входами USB Чорний 60х40 см»
Складаний столик для ноутбука та планшета – це зручний та функціональний аксесуар, що дозволяє працювати або використовувати ноутбук у ліжку, на дивані, або навіть на підлозі. Поверхня столу не дозволить ноутбуку зісковзнути, забезпечуючи стійке та безпечне положення. Він займає мало місця при зберіганні, оскільки його можна легко скласти та зберігати у будь-якому місці, де є вільне місце.
Столик має вбудований підсклянник, що дозволяє уникати перекидання склянки або чашки, так само є фіксатор-поглиблення для планшета або смартфона. Оснащений протиковзкими ніжками, що зафіксують положення столу практично на будь-якій поверхні. Це практичний та зручний аксесуар, який надає комфорт та мобільність у вашому повсякденному житті.
Переваги:
- Підставка для телефону або планшета
- Отвір для склянки
- Легко та компактно складається
- Ніжки з антиковзким покриттям
- Зручність використання
Характеристики:
- Тип: стіл для ноутбука
- Матеріал: ДСП
- Ніжки: металеві
- Тип конструкції: розкладна
- Вбудоване місце: для склянки, планшета чи телефону
- Довжина: 60 см
- Висота: 25 см
- Ширина з боків: 40 см
- Колір: чорний
Комплектація:
- Складаний столик
- Мини вентиляторan>
- Ліхтарик
- Кабель
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Столик |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" і більше |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | USB-хаб |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Вага | 1.9 кг |
- Ціна: 1 060 ₴








