Топ продаж
-17%

Компактний дорожній фен зі складною ручкою DSP 30386 для волосся с регулятором потужності 2100 Вт
1 170 ₴
969 ₴
- В наявності
- Код: NТ30386490
+380 (95) 143-05-07
Відділ продажу- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильні зачіски не повинні бути прерогативою професійних стилістів! Тепер у вас є можливість створювати ідеальні локони та зачіски у будь-який час за допомогою міні фена для волосся DSP 30386!
Складна ручка та компактний розмір дозволять вам легко взяти фен із собою у подорож або на роботу. Потужність 2100 Вт забезпечує швидке та ефективне висушування волосся, при цьому не завдаючи їм шкоди.
Характеристики:
- Фірма: DSP;
- Модель: 30386;
- Потужність фена: 1800-2100 Вт;
- Частота: 50/60 Гц;
- Кількість насадок: 1;
- Кількість швидкостей: 2;
- Кількість температурних режимів: 2;
- Захист від перегріву: Так;
- Концентратор: Так;
- Складна ручка: Так;
- Регулювання швидкості: Так;
Переваги:
- Передовий технологічний дизайн;
- Достатньо потужний для свого розміру з двигуном потужністю 2100 Вт;
- рівномірний розподіл тепла;
- Ергономічна збалансована та тиха продуктивність;
- Складна ручка;
- Пристрій захисту від перегріву.
Комплектація:
- Фен DSP 30386;
- Насадка-концентратор;
- Інструкція (англійською мовою);
- Фірмова коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DSP |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2100 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Режим Турбо | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 969 ₴





