
Скарбничка дитячий сейф з кодовим замком та купюроприймачем Холодне Серце Froze ll
850 ₴
625 ₴
- В наявності
- Код: DX66103345
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Скарбничка дитячий сейф з кодовим замком та купюроприймачем Холодне Серце Froze ll
Кожна дитина бажає мати власні кошти для покупки іграшок або інших речей.
Збирати та відкладати гроші – це довгий, але водночас може бути цікавий процес.
Процес завдяки якому ваша дитина стане більш фінансово грамотною.
Завдяки нашій новинці ваша дитина з великим задоволенням відкладатиме і збиратиме кошти
Ця скарбничка-сейф оснащена спеціальним механізмом, який спрацьовує при піднесенні купюри до купюроприймача і затягує її всередину, поміщаючи в основне відділення скарбнички.
У верхній частині є проріз для монет, які збираються у спеціальний лоток та не змішуються з купюрами. Як і належить справжньому сейфу, ця скарбничка має кодовий замок.
Можливості сейфа-скарбнички:
приймає купюри та монети
можна перевірити справжність купюр
можна встановити особистий пароль
Характеристики:
Матеріал: пластик
Живлення: 3 батареї АА (входять до комплекту)
Розмір: 19 х 13 х 13 см
Комплектація:
Сейф;
Батарейки 3 шт
Інструкція (англійською мовою);
Картонний пакувальний бокс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бірюзовий |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 625 ₴



