Топ продаж
-22%

Килимок з підігрівом від USB обігріваючий килимок від PowerBank 45×45 см для крісла ніг та тварин
910 ₴
709 ₴
- В наявності
- Код: FT9584290
+380 (95) 143-05-07
Відділ продажу- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок з підігрівом здатний пропрацювати від PowerBank 10000Mah - 17 годин у легкому режимі, 14 годин у середньому та 11 годин у потужному.
Розмір килимка 45×45 см, розмір зони підігріву 30x15 см. Компактний та універсальний килимок з підігрівом підійде для використання в автомобілі, будинку чи офісі. Також може використовуватися як грілка для тварин. Підстилка з підігрівом виготовлена з якісної тканини, стійкої до забруднень, подряпин та деформації. Усередині знаходиться металевий нагрівальний елемент, що забезпечує рівномірне нагрівання.
Рекомендується ручне прання. Завжди вимикайте джерело живлення, якщо не використовуєте килимок, перед пранням та у вологих умовах, щоб уникнути пошкоджень.
Килимок з підігрівом має 3 рівні регулювання температури для максимального комфорту користування та економії електроенергії. Пристрій працює від будь-якого USB порту, але рекомендована сила струму 2А.
Для швидкого та ефективного заряджання килимка рекомендується Powerbank або зарядний пристрій з ємністю не менше 10000 Mah. Завдяки трьом варіантам підігріву ви завжди можете налаштувати найбільш комфортну температуру, незалежно від температури у приміщенні або на вулиці. Є колірна індикація – червоний (висока температура 55–65 ℃), синій (середня температура 45–55 ℃), зелений (низька температура 38–45 ℃).
Характеристики:
-
Розмір: 45 х 45 см
-
довжина кабелю 50см
-
Живлення: USB 5 В 2 A
-
Рекомендована ємність Powerbank: від 10000Mah
-
Кількість режимів підігріву: 3
-
Приблизний час роботи від Powerbank на 10000Mah: 11-17 годин
-
Прання: ручне
Комплектація:
-
килимок
-
кабель
-
інструкція англійською
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 45 см |
| Машинне прання | Ні |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Колір | Чорний |
| Стан | Нове |
| Матеріал поверхні килимка | полиэстер |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вологозахищений корпус | Немає |
| Індикатор роботи | Так |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
| Габаритні розміри в розгорнутому вигляді | |
| Глибина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 709 ₴





