
Електронний яскравий настільний компактний калькулятор 2 види живлення протиковзкий для офісу Karuida KK 2280
490 ₴
289 ₴
- В наявності
- Код: V9220130
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Калькулятор Karuida KK 2280 - має унікальний дизайн у стилі друкарської машинки, чіткий звук та спеціальні кольори, які обов'язково привернуть увагу. Прості лінії та великі круглі кнопки у стилі ретро забезпечують зручний дотик, спрощуючи будь-які обчислення. Завдяки великому екрану з великими цифрами читати здалеку легко та естетично. 12-значний дисплей забезпечує точність натискання клавіш, а нахил екрану на 15 градусів оптимізує поле зору забезпечення стабільності.
Цей калькулятор, виготовлений із сучасних матеріалів ABS, розрахований на тривалий термін служби. Міцна та динамічна персональна тема надасть унікального та стильного вигляду будь-якому робочому місцю. Невеликий та портативний дизайн дозволяє використовувати його як на робочому столі, так і в портативному режимі, що робить його придатним для домашнього використання, школи, офісу.
Особливості:
- Міцний матеріал
- Довговічність та надійність
- Великий екран з великими цифрами
- Подвійне джерело живлення
Характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Живлення: 1 батарейка ААА (не йде в комплекті) + сонячна панель
- Розмір: 15*11*3 см
- Вага: 160 гр
- Колір: Рожевий
Комплектація:
- Калькулятор Karuida KK 2280
- Фірмова упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Happy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Простий калькулятор |
| Вид | Настільний |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 160 г |
- Ціна: 289 ₴








