
Аерофрітюрниця з алюмінію з антипригарним покриттям електрична для картоплі Air Fryer RAF R.5362 Чорна
2 540 ₴
2 189 ₴
- В наявності
- Код: VТ536211440
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Аерофрітюрниця Air Fryer RAF R.5362 - безумовно завоює серця всіх захоплених кулінарією, які мріяли нормально готувати у фритюрі одночасно з максимальним збереженням корисних властивостей продуктів і без шкідливих речовин. Обсмажування продуктів проводиться завдяки циркуляції гарячого повітря, завдяки чому рум'яна скоринка покриває весь продукт рівномірно. Ця унікальна модель дозволить приготувати максимально здорову картопля-фрі, зробити собі хрусткі бургери, м'ясо на грилі і навіть запекти хрусткий кекс.
Вона допоможе насолоджуватися відмінним смаком їжі та не боятися появи зайвих кілограмів. Ця модель, завдяки технології циркуляції повітря, дозволяє випікати та смажити продукти. Під час роботи не розповсюджуються запахи, не забруднюється робоча поверхня. Потужність споживання електроенергії у фритюрниці дорівнює 1500 Вт, а механічний термостат сприяє швидкому розігріву та підтримує температуру до 180 °C постійно.
Особливості:
- Простота в очищенні
- Не вимагає олії
- Універсальне використання
- 360° циркуляція повітря
- Знімний контейнер (чаша)
- Термостат
- Автоматичне вимкнення
- Регулювання температури
- Антипригарне покриття
Характеристики:
- Номінальна потужність: 1500 Вт
- Тип управління: Сенсорний
- Знімна чаша: Так
- Антипригарне покриття чаші: Так
- Регулювання температури: Так
- Тип нагрівального елемента: Металевий ТЕН
- Матеріал корпусу: Пластик
- Об'єм: 4.8 л
- Розмір: 28х23х23 см
- Вага: 4 кг
- Колір: Чорна
Комплектація:
- Фритюрниця Air Fryer RAF R.5362
- Чаша
- Інструкція
- Фірмова упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип управління | Сенсорне |
| Знімна чаша | Так |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Таймер | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Так |
| Дисплей | Так |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Фільтр проти запаху | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Оглядове віконце | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 2 189 ₴








