
Повербанк Happy Home DC UPS 1018P потужний для WI-Fi роутера камери модему 5V 9V 12V USB 10400 mAh 18W
2 330 ₴
1 979 ₴
- В наявності
- Код: DT104001192
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Повербанк для роутера, камери, модему Happy Home DC UPS 1018P 10400 mAh 18W 5V/9V/12V/USB
Повербанк Happy Home DC UPS 1018P для роутер із вбудованою літієвою батареєю ємністю 10400mAh.
Повербанк DC UPS 1018P оснащений мікропроцесорним контролером, який забезпечує надійність роботи. Повербанк DC UPS 1018P має автозапуск при підключенні до мережі та ручний вимикач живлення.
Він також має захист від навантаження та короткого замикання.
Повербанк DC UPS 1018P має зручні світлодіодні індикатори стану, що дозволяють користувачам швидко оцінити стан пристрою.
Крім того, він дозволяє встановити вихідну напругу 5В/9В/12В постійного струму (селектор) та 15В/24В постійного струму (селектор).
Додаткові можливості Повербанк DC UPS 1018P:
- має функцію POE, що дозволяє живити інші пристрої за допомогою кабелю Ethernet.
- має USB-зарядний пристрій 5В постійного струму, що дозволяє заряджати різні пристрої.
- має швидку зарядку, що дозволяє швидко заряджати батарею.
Переваги Повербанк DC UPS 1018P:
- вбудована літієва батарея 10400mAh 18W;
- мікропроцесорний контролер забезпечує високу надійність;
- автозапуск при підключенні до мережі; ручний вимикач живлення;
- захист від перевантаження та короткого замикання;
- зручні світлодіодні індикатори стану;
- функція POE; USB-зарядний пристрій 5 В постійного струму;
- швидка зарядка.
Принцип роботи Повербанк DC UPS 1018P:
Повербанк DC UPS 1018P підключається до розетки 220 вольт і перетворює напругу в 12, 9 або 5 вольт, на якій працює більшість Wi-Fi роутерів та терміналів.
Після зникнення напруги у мережі відбувається автоматичний перехід на резервне живлення від акумулятора.
Потім після появи електрики система автоматично переходить на живлення від мережі та відбувається заряджання акумулятора.
Усередині Повербанку DC UPS 1018P знаходяться 4 акумулятори типу 18650 ємністю по 2600 мАг.
На скільки годин вистачить акумулятора?
Все залежить від потужності споживання.
Наприклад, якщо ваш роутер споживає 1А (найпопулярніше значення), то вистачить безперебійного живлення приблизно на 7 годин.
Якщо у вас сумарне споживання 2А відповідно на 3-4 години.
Підходить до 99% роутерів завдяки універсальному штекеру DC та роз'ємам на 5V, 9V та 12V.
Автономна робота з роутером до 12 години.
Корпус повербанка виконаний із протиударного ABS пластику, що робить пристрій надійним та стійким до механічних пошкоджень.
На верхній кришці ДБЖ знаходяться LED індикатори, що відповідають за відображення рівня заряду пристрою, підключених роз'ємів та стану павербанку.
Розміри павербанка для роутера дуже схожі на розміри домашнього роутера.
Батарея органічно виглядатиме у роутера.
Купити Повербанк DC UPS 1018P для роутера, маршрутизатора, камер - це означає забезпечити себе надійним джерелом живлення в екстрених ситуаціях і завжди мати мережні пристрої, що працюють - від роутера до камер.
Для яких пристроїв призначений Повербанк DC UPS 1018P?
Батарея підтримує одночасне живлення 3 пристроїв. Повербанк DC UPS 1018P 10400mah сумісний з більшою частиною мережевого обладнання, представленого на ринку.
Головним завданням UPS є забезпечення живлення обладнання з напругою від 5V до 12V в умовах знеструмлення або нестабільної роботи електромережі.
З Повербанком DC UPS 1018P можна запитувати наступні пристрої: Wi-Fi роутери оптоволоконні термінали камери відеоспостереження відеореєстратори світлодіодне підсвічування лампи, ліхтарі мобільні телефони, планшети прилади з підтримкою POE
Характеристики:
- Місткість акумулятора: 10400mAh 18W;
- Тип батареї: Літій-полімерний;
- Вхідна напруга: 220 В;
- Вихідна напруга: 12 В;
- Максимальна потужність: 18 Вт;
- Матеріал корпусу: полікарбонат+ABS пластик;
- Країна виробник: Китай;
- Розмір (ДхШхГ): 160 х 105 х 33 мм;
- Вага: 390 грам.
Комплектація:
- Повербанк DC UPS 1018P
- Інструкція з експлуатації
- Кабель живлення змінного струму (АС)
- Вихідні кабелі постійного струму (DC): одинарний 5.5 x 2.1 та розгалужений 2xDC 5.5 x 2.1 на два пристрої
- Коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Happy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 10400 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм | 6 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 10.5 мм |
| Висота | 3.3 мм |
| Вага | 390 г |
- Ціна: 1 979 ₴






