Топ продаж
-48%

Мишка комп'ютерна оптична бездротова функціональна для ПК ноутбука Jedel W930 Black
640 ₴
335 ₴
- В наявності
- Код: VD93090
+380 (95) 143-05-07
Відділ продажу- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротова оптична мишка Jedel W930 - це проста ергономічна миша, яка є ідеальним доповненням для вашого ноутбука або комп'ютера. Вона має оптичний сенсор з чутливістю 1000 точок на дюйм (DPI), що забезпечує точне управління курсором і робить редагування документів і навігацію в Інтернеті більш ефективною. Завдяки бездротовому інтерфейсу вам не заважатимуть дроти, які обмежують рух та відстань до ноутбука чи комп'ютера.
Особливості:
- Абсолютно без дротів – технологія 2.4G
- Зручний наноприймач
- Приймач ховається в саму мишку для зручності транспортування (біля відсіку батарейок)
- Витонченість – обтічний корпус для забезпечення комфорту та стилю
Характеристики:
- Тип підключення: Бездротовий
- Роздільна здатність: 1000 DPI
- Матеріал: ABS пластик
- Радіус дії: до 10м
- Кількість кнопок: 3
- Колесо прокручування: є
- Працює з ОС: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 / 11 / Vista / MacOS
- Живлення: 2 батареї типу ААA
- Габарити: 103х62х32 мм
- Вага (без батарейок): 43 г
- Колір: Чорний
Комплектація:
- Миша бездротова JEDEL W 930
- USB адаптер
- Фірмове пакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Happy Home |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 103 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 32 мм |
| Вага | 43 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴





