Топ продаж
-31%

Настільний світлодіодний зручний акумуляторний мінімалістичний світильник 1213 White
960 ₴
659 ₴
- В наявності
- Код: VК73534230
+380 (95) 143-05-07
Відділ продажу- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний настільний світильник 1213 - це затишна і мила настільна лампа, яка відмінно впишеться в будь-який інтер'єр, мінімалістичний дизайн дозволить доречно поєднувати її в будь-якій кімнаті. Лампа для читання, що не містить свинцю або ртуті. Відсутність УФ чи ІЧ випромінювання. Радіатор із алюмінієвого сплаву, термін служби до 50 000 годин, що у 40 разів більше, ніж у звичайної лампи розжарювання.
Переваги:
- Швидка зарядка
- Довгий час роботи
Характеристики:
- Час заряду акумулятора: 2 години
- Час роботи: 5 годин
- Потужність: 3Вт
- Ємність: 1200mAh
- Розміри: 31х12 см та діаметр 11 см
- Колір: Білий
Комплектація:
- Настільний світильник 1213
- Фірмова упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Виробник | Happy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Кнопки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Діаметр | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність лампи | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 ₴




