
Потужний універсальний фен Hoco HP10 White з негативною іонізацією та цифровим дисплеєм 4 режими
2 490 ₴
2 239 ₴
- В наявності
- Код: VК793011540
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Потужний універсальний фен Hoco HP10 White з негативною іонізацією та цифровим дисплеєм 4 режими»
Фен Hoco HP10 White – це потужний та надійний інструмент для створення бездоганного укладання. З його допомогою ви зможете легко та швидко висушити волосся та створити різноманітні зачіски. Фен Hoco HP10 оснащений потужним двигуном потужністю 1600 Вт, який забезпечує високу продуктивність та дозволяє досягти бажаних результатів за короткий час. Його швидкість обертання становить 110000 об/хв, що сприяє швидкому сушінню та укладання волосся. Фен має два режими роботи, що дозволяє налаштувати його під свої потреби та уподобання. Крім того, пристрій пропонує чотири температурні режими: холодний, теплий, гарячий і циркулюючий. Це дає можливість вибрати оптимальну температуру для вашого типу волосся та потрібного укладання.
Особливості:
- Негативні іони (620 мільйонів іонів)
- Номінальна потужність: 1600 Вт
- Швидкість повітряного потоку: 18 м/с
Характеристики:
- Матеріал: пластик + полікарбонат
- Швидкість обертання: 110000 об/хв
- Швидкості: 2
- Температурні режими: 4 (холодний, теплий, гарячий, циркуляційний)
- Рівень шуму: 60 дБ
- Розмір: 25.5 x 9 x 7 см
- Вага: 490 грам
- Довжина кабелю: 1.8 м
- Насадка: гладка
- Колір: Білий
Комплектація:
- Фен Hoco HP10 White
- Насадка
- Фірмова упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
- Ціна: 2 239 ₴











