
Бездротовий універсальний зарядний пристрій WiWU Starry 15W Black Wi W012
910 ₴
709 ₴
- В наявності
- Код: VК776727261
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Функціональні та конструктивні особливості
Пристрій оснащений мідною котушкою, яка передає заряд акумулятора за допомогою електромагнітної індукції. Підключення кабелю з роз'ємом Type-C (є в комплекті) необхідне лише для живлення аксесуара. Девайс отримує енергію без застосування зарядного порту. Потужності 15 Вт достатньо для ефективного та швидкого поповнення заряду. Футуристичний дизайн з акцентом на функціональний мінімалізм роблять серію Quantus такою особливою. ЗУ має вигляд плоского циліндра, що ледве перевищує робочу поверхню. Завдяки мінімальній висоті знижується ризик випадково зіштовхнути конструкцію.
Модель оснащена антиковзкими накладками для кращої фіксації на столі. Ергономіка і невелика вага (всього 120 грамів) роблять аксесуар зручним для перенесення. Естетичною родзинкою моделі стало кольорове підсвічування, яке також працює як індикатор зарядки. Тонка смужка світла окреслює аксесуар по периметру, створюючи легке мерехтіння. Таким чином, зарядний пристрій можна перетворити на атмосферний нічник.
Міцний та надійний дизайн
Виготовлений із загартованого скла та алюмінієвого сплаву, зарядний пристрій Wiwu Starry не тільки привабливо виглядає, але й забезпечує довгий термін служби та надійність у використанні. Багатошаровий дизайн та якісні чіпи управління забезпечують оптимальну роботу пристрою, а магнітне з'єднання гарантує швидку та точну зарядку вашого смартфона навіть за низьких температур.
Бездротовий зарядний пристрій – це ідеальне рішення для тих, хто шукає зручний та ефективний спосіб заряджання iPhone та інших пристроїв, що підтримують бездротову зарядку. Прозорий дизайн показує всі деталі пристрою, також є вбудований захист від перегріву та перенапруги.
Переваги:
- Ергономічність. З аксесуаром зручно взаємодіяти.
- Практичність. Щоб запустити процес живлення, не потрібно підключати кабель до девайсу.
- Естетичність. Пристрій дивує оригінальною конструкцією та мінімалістичним дизайном.
- Транспортабельність. Модель легко поміститься у сумку.
Характеристики:
- Матеріал: алюмінієвий сплав + АБС + ПК
- Вхід: 9В-2А, 12В-2А (макс.)
- Вихід: 5 Вт/7,5 Вт/10 Вт/15 Вт
- Інтерфейс заряджання: Type-C
- Зовнішній вигляд маленький та легкий, простий та красивий
- Інтелектуальна бездротова швидка заряджання потужністю 15 Вт, безпечна та швидка заряджання не пошкодить телефон.
- Миттєва зарядка, чутливий датчик
- Автономна апертура, низька температура та відсутність нагріву протягом усього процесу.
- Колір: Чорний
Комплектація:
- Зарядна станція Wiwu Starry Wireless Charger Wi W012
- Інструкція з експлуатації
- Фірмова упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIWU |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Бездротовий |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Потужність | 15 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Так |
- Ціна: 709 ₴







