Топ продаж
-17%

Штатив трипод професійний для камери смартфона відеокамери NeePho Tripod NP-8830 155 см Black/Чорний
1 170 ₴
969 ₴
- В наявності
- Код: ND8830434
+380 (95) 143-05-07
Відділ продажу- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатив розкладний професійний Neepho 8830 155 см - високоякісна алюмінієва конструкція забезпечує надміцність та стабільність, якої достатньо, щоб витримувати найважчі смартфони або невеликі камери вагою до 3 кг.
Оснащена стійкою 3-сторонньою поворотною головкою для кожного руху голови, панорамування, нахилу та переміщення від горизонтальної до вертикальної орієнтації камери, що забезпечує більш точне та надійне кадрування та зйомку. У поєднанні з вбудованим міхуровим рівнем і зручною ручкою він допомагає щоразу отримувати приголомшливу панораму.
Призначення штатива:
- Для фотоапаратів
- Для відеокамер
- Для телефону
- Характеристики:
- Конструкція: трипод
- Тип: підлоговий
- Максимальна висота штатива: 155 см
- Максимальне навантаження: 3 кг
- Довжина у складеному стані: 55 см
Комплектація:
- Штатив Neepho 8830
- Чохол через плече
- Затискач для телефону
- Пульт дистанційного керування
- Шнур micro USB
- Інструкція
- Заводська упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1550 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Особливості | Вбудований рівень, Дистанційне управління |
| Кількість секцій | 3 |
| Довжина у складеному стані | 55 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 969 ₴







