Топ продаж
-14%

Штатив трипод професійний для камери смартфона відеокамери NeePho Tripod NP-8840 180 см Black/Чорний
1 480 ₴
1 279 ₴
- В наявності
- Код: NК8840717
+380 (95) 143-05-07
Відділ продажу- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний штатив тринога Neepho NP-8840 180 см для телефона, штатив для фотоапарата та камери - це високоякісна конструкція, що забезпечує неймовірну міцність і стабільність, достатню для підтримки навіть найбільших смартфонів або невеликих камер вагою до 3 кілограмів.
Штатив тринога Neepho NP-8840 обладнана стійкою тристоронньою поворотною голівкою, яка забезпечує можливість здійснення панорамування, нахилу і переміщення від горизонтального до вертикального положення камери або телефону. У комплекті зі штативом йде тримач телефона на штатив.
Особливості штатива Neepho NP-8840:
- Зручний механізм для вертикального знімання
- Міцні поворотні затискачі для фіксації висоти
- Наявність бульбашкового рівня
- Сумка-чохол для зберігання і перенесення штатива
Характеристики:
- Модель: NP-8840
- Тип: підлоговий
- Призначення: штатив для телефона, фотоапаратів, відеокамер, кільцевих ламп
- Тип головки: 3D
- Максимальна робоча висота: 180 см
- Мінімальна робоча висота: 65.5 см
- Максимальна ширина тримача для смартфона: 8.5 см
- Поворот: 360 градусів
- Нахил майданчика: 90 градусів
- Діаметр гвинта: універсальний 1/4"
- Максимальне навантаження: 3 кг
- Матеріал: ABS-пластик, метал
- Гарантія: 3 місяці
Комплектація:
- Штатив Neepho NP-8840
- Сумка-чохол
- Тримач для телефона
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1800 мм |
| Максимальне навантаження | 1 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Особливості | Вбудований рівень, Дистанційне управління |
| Кількість секцій | 3 |
| Довжина у складеному стані | 66 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 279 ₴








