
Сонячна портативна панель CcLamp CL-0915 9V 6V 5V USB зарядка від сонця Solar Panel 15W
1 060 ₴
859 ₴
- В наявності
- Код: T0915799
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Переносна сонячна панель CCLamp CL-0915 15W 9V 6V 5V IP65 з набором перехідників для заряджання телефонів 2 USB
Портативна сонячна панель для зарядки пристроїв з USB входом CL-0915 15W 9V 6V 5V ідеально підходить для використання сонячної енергії щоб заряджати різні гаджети, мобільні телефони, ліхтарики, проектори, планшети, портативні колонки, пвербанки, лампочки та інший електро .
Панель CCLAMP CL-0915 має 2 USB роз'єми для підключення або підзарядки гаджетів, а також 1 DC роз'єм підвищеної потужності. Також має набір кабелів з різними роз'ємами для заряджання ваших девайсів.
Пристрій складається з 36 фотоелементів з п'ятьма струмопровідними шинами в кожному осередку. Завдяки технології 5ВВ, панель стійкіша до перегріву, менш схильна до розтріскування, появи "гарячих точок". Фотоелементи розташовані між пластиковою підкладкою та загартованим прозорим склом.
Для виробництва монокристалічних фото модулів застосовується чистий кремній, який використовується в промисловості під час виробництва надточних приладів у радіоелектроніці.
Монокристалічний модуль має найвищі характеристики по продуктивності, це результат застосування в них чистого кремнію. Відсоток перетворення сонячної енергії на еклектичну становить від 17% до 22%, що є досить високим показником.
Характеристики:
Розміри: 36,5 х 25 х 3 см
Потужність: 15 Вт
Тип панелі : Монокристалічний модуль
Максимальна напруга: 16 В / 9 В / 6 В / 5 В
Максимальний струм: 0,9 А/1,66 А/2,5 А
Матеріал: АБС/полікарбонат
Умови експлуатації: IP65
USB перехідник 5 варіантів: Type-C, microUSB, miniUSB, 5.5х2.5 мм, для старих Nokia
Стандарт перевірки стану: AM = 1,5 E = 1000 / M2TC = 25 ℃
Вага сонячної панелі: 995 грам
Як використовувати:
1. Помістіть сонячну панель у сонячне місце. Встановити панель на максимальний розмір потужності (дозволити освітлення панелі перпендикулярно сонцю під кутом 45-90 градусів)
2. Підключити сонячну панель до пристрою за допомогою кабелю USB з кількома кінцями.
Комплектація набору:
1 х сонячна панель 15W CcLamp CL-0915
1 х USB-кабель з наконечниками для заряджання мобільних пристроїв 5 видів
1 х коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cclamp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Напруга | 9 В |
| Потужність | 15 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 2.5 А |
| Кількість елементів | 36 шт. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.995 кг |
| Довжина | 36.5 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Товщина | 3 мм |
- Ціна: 859 ₴










