Топ продаж
-22%

Ваги торговельні електронні з лічильником ціни на 50кг MATARIX 410B
1 760 ₴
1 369 ₴
- В наявності
- Код: TN410830
+380 (95) 143-05-07
Відділ продажу- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваги торговельні MATARIX актуальні як для застосування в приміщенні, так і на вулиці, навіть в умовах жаркої або мінусової температури.
Особливості:
- Багатофункціональні, максимально точні, зручні в експлуатації, ваги оснащені безліччю опцій.
- Дана модель має істотний діапазоном зважування, причому найбільша неточність становить не більше п'яти грамів, а для зважування великої маси це є чудовим параметром.
- Коли ваги знаходяться в режимі бездіяльності то вони автоматично входять в режим низького споживання енергії.
- Мають вбудований індикатор рівня і регульовані ніжки.
- Модель ваг MATARIX має рідкокристалічний екран і додатковий підрозділ для продавців і покупців.
Характеристика:
- Максимальна вага: 50 кг
- Дискретність (розподіл) 5г
- Живлення: від мережі 220V. Вбудований 4V акумулятор (без електрики можуть працювати близько 2 тижнів).
- Тип індикатора: ЖК дисплей
- Кількість індикаторів: 6
- Кількість дисплеїв: 3
- Є індикатор розряду батареї.
- Таріруется.
- Габаритні розміри платформи (Ш х Г): 230х350 мм
- Габаритні розміри (ШхДхВ): 355х120х330 мм
- Мають 7 осередків пам'яті для ціни.
- Автоматична установка нуля: так
- Функція Тара: так
- Установка ціни: так
- Підсумовування покупок: так
- Підсвічування, вкл / викл: так (економ режим)
- Регулювання яскравості підсвічування: немає
- Колір підсвічування дисплея: зелений
- Двостороннє табло.
- Корпус пластиковий.
- Платформа - нержавіюча.
- Робоча температура: від -20С до + 40С.
Функції:
- Автоматична установка нуля.
- Тара.
- Підсумовування покупок.
- Установка ціни.
Комплектація:
- Ваги MATARIX.
- Мережевий шнур.
- Інструкція з експлуатації.
- Заводська упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 345 мм |
| Ширина платформи | 240 мм |
| Матеріал платформи ваг | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 369 ₴




