
Кріплення для телевізора до 30 кг на стіну з нахилом 32"-55" VESA 400х400 мм Happy Home HT-002
820 ₴
519 ₴
- В наявності
- Код: TT002151
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Кріплення для телевізора до 30 кг на стіну з нахилом 32"-55" VESA 400х400 мм Happy Home HT-002
Кронштейн для кріплення телевізора HT-002 - це незамінний елемент, який дозволяє встановити РК-телевізор або монітор діагоналлю від 32" до 55" дюймів у зручному положенні для вас. З його допомогою ви можете встановити телевізор на стіну, що допоможе заощадити місце в кімнаті та надати інтер'єру особливого стилю.
При виборі кріплення важливо враховувати розміри кімнати, де буде встановлено телевізор. Відстань між стіною та телевізором має бути не менше 20 мм, щоб забезпечити надійне кріплення. Кріплення для телевізора здатне витримувати вагу до 30 кг, що забезпечує безпеку та надійність встановлення.
Переваги:
- Міцний та надійний
- Звільняє місце на підлозі та дозволяє зберегти простір у кімнаті
- Постачається з усіма необхідними комплектуючими та інструкцією
- Має телевізор максимально близько до стіни, що виглядає естетично
- Простий та швидкий монтаж
Характеристики:
- Тип: настінне кріплення для телевізора;
- Матеріал: сталь;
- Тип кронштейна: похилий;
- Місце встановлення: настінні;
- Сумісність: телевізори діагоналлю від 32 "до 55" дюймів;
- Максимальне навантаження: 30 кг;
- Регулювання: нахил;
- Кут нахилу: до 20 градусів;
- VESA: макс 400х400 мм;
- Колір чорний
Комплектація:
- Кріплення для телевізора HT-002;
- Монтажний набір;
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-Star |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Форма кронштейна | Квадратна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Кількість осей обертання | 1 |
| Дистанційне управління | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 22.5 мм |
| Висота | 22.5 мм |
| Вага | 1.4 кг |
- Ціна: 519 ₴







