
IP-камера поворотна бездротова камера в патрон UKC Wi-Fi V380 E27 4.0 MP з програмою Ease Life
1 170 ₴
809 ₴
- В наявності
- Код: T3678450
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Камера поворотна IP відеоспостереження до патрона Wi-Fi UKC Smart Camera V380 E27 4.0 MP з додатком Ease Life
Поворотна камера V380 - відмінний варіант для використання на вулиці і всередині приміщення. Камера може живитися від будь-якого світильника з цоколем Е27, який підключений до мережі 220В. У корпусі камери є світлодіоди, які за потреби можуть світити як звичайна лампа. Камера працює з додатком Ease Life.
Підключення до інтернету здійснюється за допомогою Wi-Fi, проводового з'єднання немає. Камера підтримує карти пам'яті об'ємом до 64 Гб.
З особливостей камери UKC Smart Camera V380 можна виділити наявність інфрачервоного підсвічування, з дальністю до 10 м, датчик руху, можливість запису та відтворення аудіо. Корпус виготовлений з якісного ABS-пластику, ступінь захисту від вологи та пилу IP66.
Переваги:
- Камера сумісна з багатьма популярними системами цифрового запису, які побудовані як на основі комп'ютера, так і на мережевих відеореєстраторах.
- Існує передова технологія виявлення руху, підтримка захищеної TF-карти пам'яті до 64 Гб.
- Також вбудовані мікрофон та динамік забезпечують двосторонній аудіозв'язок із кристально чистим звуком.
Характеристики:
- Тип: IP-камера
- Форм-фактор: корпусний
- Режим зйомки "День/ніч": так
- Ефективна відстань інфрачервоного підсвічування: до 10 метрів
- Вологозахист: IP66
- Датчик руху: так
- Підтримка карт пам'яті: так (до 64 Гб)
- Запис/відтворення аудіо: так
- Об'єктив: 3.6 мм
- Кут огляду: 355 ° по горизонталі, 90 ° по вертикалі
- Формат стиску: H.264
- Додаток: Ease Life
- Розміри: довжина 15 см, діаметр 7 см
- Вага: 180 грам
Комплектація:
- Wi-Fi камера IP V380
- Набір для кріплення E27
- Інструкція
- Фірмова коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1280x1024 |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Кут повороту | 355 град. |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Вага | 180 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
- Ціна: 809 ₴










