
Портативна сонячна панель монокристалічна 6V20W Happy Home 9II3 Solar Panels 5Wx4
1 440 ₴
1 139 ₴
- В наявності
- Код: NT9113598
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Портативна сонячна панель монокристалічна 6V20W Happy Home 9II3 Solar Panels 5Wx4»
Портативна складана сонячна панель 20W Happy Home 9II3
Зі зростанням кількості споживачів, що піклуються про екологію, та збільшенням попиту на екологічні енергетичні рішення, сонце стає дедалі популярнішим джерелом енергії. Складна сонячна панель потужністю 20 Вт - ідеальне рішення для тих, хто часто перебуває в дорозі, чи то кемпінг, чи просто подорож.
Ця складна сонячна панель виготовлена з високоякісного полікристалічного кремнію і важитиме всього 0,584 кг, що робить її зручною для перенесення. Вона складається з компактних розмірів 22 х 17 см, що ідеально підходить для зберігання в рюкзаку або валізі. У розкладеному вигляді панель досягає розмірів 74х22 см.
Складна сонячна панель потужністю 20 Вт призначена для забезпечення стабільного живлення електронних пристроїв, включаючи смартфони, планшети, камери та ноутбуки. Вона має вихідну напругу 6В і здатна заряджати кілька пристроїв одночасно. З цією портативною сонячною панеллю вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що в дорозі закінчиться заряд батареї.
Але це ще не все. Складна сонячна панель потужністю 20 Вт також є екологічно безпечною, оскільки використовує енергію сонця для вироблення електрики без шкідливих викидів. Насправді, використання цієї панелі - відмінний спосіб зменшити свій вуглецевий слід і зробити внесок у більш чисте та стійке майбутнє.
Загалом, 20-ватна складана сонячна панель - відмінне вкладення для тих, хто любить відпочивати на природі. Вона легка, портативна і може бути надійним джерелом енергії для ваших електронних пристроїв. Крім того, це чудовий спосіб зробити ваші подорожі більш екологічними та безпечними. То чого ж ви чекаєте? Придбайте цю дивовижну сонячну батарею сьогодні та сміливо вирушайте досліджувати світ!
Характеристики:
- Модель: 6V20W (5Wx4);
- Розміри у складеному стані загальний: 22 x 17 см
- Розмір однієї сонячної панелі: 20х 13,5см
- Розмір розкладеної панелі: 74 х 22 х 5 см
- Матеріал: монокристалічний кремній;
- Водонепроникність: IP65.
- Вага сонячної панелі : 584 грами
Сумісні пристрої:
- Смартфони,
- Стільникові телефони,
- Hадіостанції,
- Ехолоти,
- GPS-навігатори,
- КПК,
- Електроніка з роз'ємом USB
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cclamp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Монокристалічний кремній |
| Напруга | 6 В |
| Потужність | 200 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 2.5 А |
| Напруга при максимальній потужності | 6 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.584 кг |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Товщина | 5 мм |
- Ціна: 1 139 ₴








