Топ продаж
-36%

Турка електрична для заварювання кави 0.8л 800W SuTai ST-I38 чорна
760 ₴
490 ₴
- В наявності
- Код: TT138186
+380 (95) 143-05-07
Відділ продажу- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Турка електрична для заварювання кави 0.8л 800W SuTai ST-I38
Електрична турка Su Tai ST-138 є функціональним пристроєм, призначеним для приготування ароматної та насиченої кави. Поєднання сучасних технологій та стильний дизайн роблять цей пристрій незамінним. Повсякденне життя справжніх любителів справжньої ароматної кави.
Переваги:
- Міцний матеріал з нержавіючої сталі.
- Універсально застосовується не тільки для заварювання кави, але й для заварювання чаю та молока.
- Натискання однієї кнопки, запуск та відключення, підключення до мережі, зручність перенесення
- Нековзна підстава з сигнальною лампочкою в нижній частині лампи для безпеки та комфорту.
- Міцний ергономічний дизайн для зручного захоплення ручки.
Характеристи:
- Потужність: 800 Вт
- Ємність: 0,8 л
- Напруга: 220-240 В, 50/60 Гц
- Матеріал: харчовий АБС + нержавіюча сталь.
- Довжина кабелю: 50 см.
- Розмір: 10 х 14 см.
- Вага 0,463кг.
- Вага в упаковці 0,54 кг.
- Розмір в упаковці см: 16,5х12,5х14,5
Комплектація:
- Електрична турка
- Підставка
- Фірмова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.8 мл |
| Знімна ручка | Так |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Виробник | Sutai |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Сталевий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип кавоварки | Електротурка |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Споживана потужність | 600 |
| Тип управління | Механічне |
| Призначення | Побутове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Кавоварка турка ; Підставка до мережі 220V; Інструкція; Упаковка. |
| Вага | 450 гр |
| Габарити (ВхШхГ) | 120 х 90 мм |
| Потужність | 600W |
| Сфера використання | Для дому |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина в упаковці (см) | 11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴






