Топ продаж
-21%

Портативна Bluetooth колонка c RGB підсвічуванням акумуляторна UKC E4IO7 BT
1 120 ₴
889 ₴
- В наявності
- Код: TT4107470
+380 (95) 143-05-07
Відділ продажу- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна Bluetooth колонка c RGB акумуляторна підсвічуванням UKC E4IO7 BT
Передбачено лінійний аудіовхід для підключення мобільного телефону, MP3 плеєра, комп'ютера. Під час відтворення можна увімкнути
підсвічування з 5-ма режимами світла відтворення.
Характеристика:
- Тип інтерфейсу - USB.
- Вихідна потужність: 5W + 5W
- Час відтворення: 3-4 години.
- Кількість динаміків: 2 шт.
- Режим роботи: кнопка.
- Формат відтворення: MP3.
- Співвідношення сигнал/шум: 90db.
- Вбудована літієва батарея.
- Діапазон частотної характеристики: 120 Гц - 20 кГц
- Висота 38см ширина 14см довжина 14см
- Вага 1 кг
Комплектація:
- Колонка
- Коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | USB, AUX-вхід |
| Мінімальна частота | 120 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Особливості | Підключення до ПК |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Червоний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴








