
Кріплення кронштейн для телевізора 14"-42" настільний для плазми V-Star D7OI
940 ₴
729 ₴
- В наявності
- Код: TT701314
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Кріплення кронштейн для телевізора 14"-42" настільний для плазми V-Star D7O1
Кріплення для ТВ V-Star D701 14-42 - настільний кронштейн для телевізора, який дозволяє встановити РК-телевізор/ЖК-монітор (діагональ 14" - 42" дюйма) в зручному для вас місці. Установка LCD телевізора за допомогою настільного тримача дозволяє поставити телевізор на стіл, тумбу або в іншому місці та додає особливий стиль інтер'єру. Кронштейн для телевізора на стіл дозволяє надійно та компактно розмістити РК-телевізор/ЖК-монітор на столі. Це дозволяє заощаджувати місце у приміщенні.
Для встановлення настільного тримача для моніторів та LCD телевізорів вам не потрібні спеціальні знання. Установка кронштейна V-Star D701 відрізняється своєю простотою. Всі необхідні болти і елементи кріплення йдуть в комплекті, так що не потрібно нічого купувати окремо.
Цей кронштейн відрізняється своєю надійністю, при цьому за допомогою його можна зафіксувати телевізори, діагональ яких досягає аж до 42 дюймів. Це дозволяє бути впевненим у надійності кронштейну. Металева конструкція здатна витримувати досить великі конструкції (аж до 25 кг), при цьому ви можете не побоюватися падіння телевізора.
Характеристики:
- Тип: кріплення для телевізора;
- Вид: настільне кріплення;
- Матеріал: сталь;
- Підходить для діагоналі: 14-42 дюйми;
- Має простий ергономічний дизайн;
- Легкий та швидкий монтаж;
- Призначення: для РК-телевізорів/плазм;
- Колір чорний.
Комплектація:
- Кріплення для ТВ V-Star D701 14-42
- Елементи кріплення
- Інструкція
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-Star |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Форма кронштейна | Квадратна |
| Спосіб установки | Настільний |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Кількість осей обертання | 1 |
| Дистанційне управління | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 22.5 мм |
| Висота | 22.5 мм |
| Вага | 1.4 кг |
- Ціна: 729 ₴






