
Електронна запальничка з яскравим бічним ліхтариком акумуляторна із зарядкою через USB Flashlight UKC 9258
480 ₴
309 ₴
- В наявності
- Код: T925880
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Електронна запальничка із пружиною розжарювання з яскравим бічним ліхтариком акумуляторна із зарядкою через USB Flashlight UKC 9258
Характерна відмінність саме цієї моделі запальнички в тому, що, поки кнопка затискається поки і йде розряд. Віджали кнопку – припинився розряд. Це дає більше заощаджувати заряд акумулятора.
Електронній запальничці абсолютно не страшний ні вітер, ні мороз! Електронна запальничка не вимагає заправки газом та заміни кременю чи п'єзо! Все, що потрібно поставити на зарядку.
LED ліхтарик із запальничкою має водонепроникність IPX64 і не постраждає від бризок води, якщо ви знаходитесь на вулиці у дощову погоду.
На лицьовій частині запальнички розташований ліхтарик потужністю 3 Вт. Вмикання ліхтаря відбувається окремою кнопкою розташованої на торцевій частині запальнички. Режими: 100%, 50%, швидке мерехтіння
Характеристики:
- Тип запальнички: електронна з пружиною розжарювання
- Потужність ліхтарика: 3 Вт
- Режим роботи ліхтарика: 100%, 50%, швидке мерехтіння
- Джерело живлення: акумулятор
- Час заряджання акумулятора: 4 години
- Час роботи ліхтарика від акумулятора: 4-12 годин
- Спосіб заряджання: Type C – USB
- Водонепроникність: IPX64
- Розміри: 75х49х17
- Вага: 56 г
Комплектація:
- Запальничка
- Кабель для зарядки Type C – USB
- Інструкція(EN)
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Тип запальнички | Електрична |
| Призначення | Універсальна |
| Особливість запальнички | Кишенькова |
| Тип запалювання | Електронна схема |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Ліхтарик | Так |
| Флеш пам'ять USB | Ні |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 17 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Висота | 75 мм |
| Вага | 56 г |
- Ціна: 309 ₴





