
Універсальний зарядний пристрій на 4 порти 45W Hoco CI27A 1C3A
740 ₴
620 ₴
- В наявності
- Код: NK127217
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Мережевий зарядний пристрій на 4 порти 45W 1х USB-C 3x USB-A Hoco CI27A
Зарядний пристрій HOCO Four-port C127A - це інтелектуальне рішення для заряджання та керування енергоспоживанням вашої техніки. З трьома USB-портами та додатковим роз'ємом Type-C цей пристрій надає вам безліч можливостей для одночасної зарядки декількох пристроїв. Бренд HOCO славиться своєю якістю, забезпечуючи стабільність та надійність зарядки.
З потужністю 45W та підтримкою швидкого заряджання QC/PD, Hoco C127A забезпечує високошвидкісну зарядку для ваших пристроїв. Відсутність показника заряду не впливає на його ефективність, а технологія швидкого заряджання QC/PD забезпечує оптимальне енергоспоживання.
HOCO Four-port C127A являє собою високопродуктивний та інтелектуальний зарядний пристрій, який забезпечує швидку та надійну зарядку для ваших пристроїв.
Особливості:
- 3 порти Type-C і 1 порт Type-A дозволяють заряджати кілька пристроїв одночасно;
- Сумісно з технологіями QC та PD для ефективної зарядки;
- Розумний чіп автоматично визначає та розподіляє необхідну потужність для кожного підключеного пристрою;
- Захист від перегріву, стрибків напруги та короткого замикання;
- Монолітне виконання та якісні компоненти забезпечують довговічність та надійність;
- Компактні розміри та легка вага роблять пристрій ідеальним для подорожей;
Характеристики:
- USB для заряджання: 3USB
- Бренд: HOCO
- Дод. роз'єми: Type-C
- Зарядка за технологією QI: Ні
- Показник заряду: Без показника
- Потужність (W): 45W
- Сила струму (A): 3.0A
- Швидка зарядка QC/PD:
Комплектація:
- Зарядний пристрій
- Фірмова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Потужність | 45 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 620 ₴








