
Мережевий зарядний пристрій 18W 3.0A USB-A Home Charger Veron VR-C13Q
500 ₴
360 ₴
- В наявності
- Код: TK1388
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Мережевий зарядний пристрій 18W 3.0A USB-A Home Charger Veron VR-C13Q
Як правило, разом із телефоном або іншим девайсом, який заряджається за допомогою спеціального ЗП, є блок живлення. Але, як і будь-який інший прилад, зарядний блок може вийти з ладу і вам буде потрібна відповідна заміна. Мережеве ЗП Veron Home Charger VR-C13Q 18W 3.0A USB-A - це зарядка для телефону, для планшета, для портативних пристроїв, що носяться.
Модель забезпечить необхідну потужність електроенергії, допоможе якнайдовше зберегти працездатність акумулятора та заповнення заряду за мінімальний час. В окремих ситуаціях його можна використовувати і для інших гаджетів, головне - беріть до уваги сумісність роз'ємів та потужність струму.
Особливості електрики
- Потужність 18Вт.
- Вихідна сила струму 3000 mA (3A)
Особливості підключення
Veron Home Charger 18W VR-C13Q 3.0A USB-A – це зарядка з 1 USB-A портом, підключити кабель і почати процес заряду можна просто.
Комплектація:
- Зарядний блок адаптер (без кабелю)
- Фірмова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veron |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Потужність | 18 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
- Ціна: 360 ₴





