
Ваги акумуляторні торговельні Domotec DT-5O53 електронні до 50 кг з дисплеєм і підсвічуванням на стійці Чорні
1 910 ₴
1 660 ₴
- В наявності
- Код: N50531186
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Ваги торговельні Domotec DT-5053 електронні до 50 кг з дисплеєм та підсвічуванням на стійці Чорні
Ваги торгові Domotec призначені для зважування різних вантажів при торгових, облікових та технологічних операціях, а також для фасування та розрахунку вартості товару на підприємствах торгівлі та громадського харчування. Металева платформа з бортиками, завдяки цьому поглибленню торгівля стала простішою - тепер з платформи нічого не стікає і не скочується, і тому ваги стали чистішими, шанс попадання сторонніх речовин у ваги значно зменшився, шанс падіння товару з ваг так само зменшився.
Переваги:
- Дозволяють точно вимірювати вагу товарів до 50 кг.
- Зручні у використанні та не займають багато місця
- Можуть використовуватися як усередині, так і зовні приміщення
- Мають яскравий дисплей для відображення результатів вимірювань
- Легко переносяться завдяки компактним розмірам
- Ідеально підходять для використання у магазинах, на ринках та інших торгових точках.
Характеристики:
- Максимальна вага: 50 кг
- Точність виміру - 2г
- 7 клавіш пам'яті для ціни
- Напруга живлення від мережі – 220V+10%, -15%,50 гц
- Джерело пост. струму - акумулятор 6V/4 ан.-4V
- Розмір чаші ваг: 240х345 мм
- Температура навколишнього повітря - від -1 - до +40
- Вологість – від 10% до 80%
Комплектація:
- Ваги Domotec DT-5053
- Мережевий шнур
- Інструкція
- Фірмова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 345 мм |
| Ширина платформи | 240 мм |
| Матеріал платформи ваг | Сталь |
- Ціна: 1 660 ₴






