Топ продаж
-29%

Зарядний пристрій USB+Type-C 2.4A 5V 20В Veron VR-CI2 мережний адаптер із швидкою зарядкою Білий
360 ₴
255 ₴
- В наявності
- Код: TK1267
+380 (95) 143-05-07
Відділ продажу- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій USB+Type-C 2.4A 5V PD 20W мережний адаптер із швидкою зарядкою Veron VR-CI2
Veron - VR-C12 - це якісний та надійний зарядний пристрій. Підходить для універсальних мобільних телефонів та планшетів.
Є функція швидкого заряджання, а також захист від короткого замикання, перегріву та пошкодження пристрою.
Характеристики:
- Максимальна потужність: 20 Вт;
- Номінальна сила струму: 2.4 А;
- Кількість USB-портів: 1;
- Кількість Type-c: 1
- Вага: 29 г;
- Розмір: 84х36х19 мм
Комплектація:
- Зарядний пристрій
- Фірмова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴




