
Блок живлення мережевий зарядний пристрій з швидкої зарядки Veron ТС-0ЗЗ GaN 33W USB-C port
740 ₴
550 ₴
- В наявності
- Код: NК033271
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Як правило, разом з планшетом або іншим пристроєм, який відновлює заряд за допомогою особливого ЗУ, є мережний адаптер. Але, як і будь-який інший девайс, блок живлення може загубитися і вам потрібна буде заміна. Мережеве ЗУ Veron TC-0ЗЗ GaN 33w USB-C port — це зарядний пристрій для телефону, для планшета, для портативних і носимих пристроїв. Девайс забезпечить необхідну потужність енергії, допоможе якнайдовше зберегти працездатність АКБ та зарядку за мінімальний час. В окремих ситуаціях його можна застосовувати і для інших приладів, головне - звертайте увагу на сумісність роз'ємів та параметри струму.
Особливості електричного струму
З джерелом енергії точно не виникне питань, чи потужність зарядного пристрою Veron TC-0ЗЗ GaN 33w USB-C port становить 33 Вт. Разом із вихідною силою струму це надає максимально швидку зарядку вашого гаджета.
Особливості підключення
Veron TC-ЗЗ 33w GaN 33w USB-C port – це зарядка з 1 USB-C портом, підключити провід і почати зарядку можна легко.
Ключові нюанси комплектації та конструкції моделі – це блок живлення, технологія швидкої зарядки, адаптер з USB-C (Type-C) портом, стандарт GaN, стандарт PPS (Programmable Power Supply).
Доступно кілька протоколів
TYPE C підтримує протоколи PD3.0, QC2.0/QC3.0/QC4+, FCP, SCP, AFC, BC1.2, APPLE 2.4A PPS.
Особливості:
- Максимальна вихідна потужність 33 Вт: швидко заряджайте свої пристрої з максимальною вихідною потужністю 33 Вт.
- Швидке заряджання USB PD: Швидке заряджання USB PD забезпечує швидке та ефективне заряджання пристроїв.
- Технологія GaN: технологія GaN, яка використовується у цьому зарядному пристрої, забезпечує високу ефективність та низьке енергоспоживання.
Характеристики:
- Input:110-240V 50/60 Hz 0.8A
- Output:
- USB-C PD3.0 30W: 20V/1.5A, 15V/2A, 12V/2.5A, 9V/3A, 5V/3A
- PPS 33W 3.3 - 11V/3A
- Захист: OVP/OCP/OTP/OLP/SCP
- Розмір: 32.4х32.4х31.5
Комплектація:
- Зарядний пристрій Veron TC-0ЗЗ
- Фірмова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veron |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Вихідна потужність | 33 Вт |
| Потужність | 33 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
- Ціна: 550 ₴



