
Блок живлення мережевий зарядний пристрій з швидкої зарядки Veron ТС-b7 GaN 67W PD 2xUSB-C 1хUSB-A ports
1 300 ₴
1 160 ₴
- В наявності
- Код: NК67628
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Як правило, разом з планшетом або іншим пристроєм, який відновлює заряд за допомогою особливого ЗУ, є мережний адаптер. Але, як і будь-який інший девайс, блок живлення може загубитися і вам потрібна буде заміна. Мережеве ЗУ Veron TC-b7 GaN 67w PD 2xUSB-C +USB-A ports — це зарядний пристрій для телефону, для планшета, для портативних і носимих пристроїв. Девайс забезпечить необхідну потужність енергії, допоможе якнайдовше зберегти працездатність АКБ та зарядку за мінімальний час. В окремих ситуаціях його можна застосовувати і для інших приладів, головне - звертайте увагу на сумісність роз'ємів та параметри струму.
Особливості електричного струму
З джерелом енергії точно не виникне питань, чи потужність зарядного пристрою Veron TC-67 GaN 67w PD 2xUSB-C+USB-A ports становить 67 Вт. Разом із вихідною силою струму це надає максимально швидку зарядку вашого гаджета.
Особливості підключення
Veron TC-67 GaN 67w PD 2xUSB-C+USB-A ports – це зарядка з 2 USB-C портами та одним USB-A портом, підключити провід та почати зарядку можна легко.
Ключові нюанси комплектації та конструкції моделі – це блок живлення технологія швидкого заряджання, адаптер з USB-C (Type-C) та USB-A портом/ами, стандарт GaN, стандарт PPS (Programmable Power Supply), LED підсвічування.
Дивовижна швидкість заряджання
Адаптер живлення WEKOME 67 Вт USB C PD Заряджайте iPhone 14/13/12 до 50% всього за 30 хвилин.
Доступно кілька протоколів
TYPE C1/C2 підтримує протоколи PD3.0/QC4+, FCP, SCP, AFC, PPS.
Особливості:
- Максимальна вихідна потужність 67 Вт: швидко заряджайте свої пристрої з максимальною вихідною потужністю 67 Вт.
- Швидке заряджання USB PD: Швидке заряджання USB PD забезпечує швидке та ефективне заряджання пристроїв.
- Технологія GaN: технологія GaN, яка використовується у цьому зарядному пристрої, забезпечує високу ефективність та низьке енергоспоживання.
Характеристики:
- Input:110-240V 50/60 Hz 1.5A
- Output : 67W
- Type-C1/С2: DC5V 3A/ 9V 3A /15V 3A/20V 3.35A
- USB-A:DC5V 3A/ 9V 3A /12V 3A/15V 3A/20V 3A
- PD3.0/QC4+/PPS/AFC/SCP/FCP
- Специфікація: СВ/РЄ/FСС/CCC
- Розмір: 53х52х31 мм
Комплектація:
- Зарядний пристрій Veron TC-67
- Фірмова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veron |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Вихідна потужність | 67 Вт |
| Потужність | 67 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
- Ціна: 1 160 ₴










