
Машинка для стрижки волосся та бороди триммер стайлер професійний дротовий VGR V-I3O
960 ₴
759 ₴
- В наявності
- Код: TT130391
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Акумуляторна машинка для стрижки волосся та бороди триммер стайлер професійний бездротовий VGR V-I3O
Машинка для стрижки волосся VGR V-130 призначена для домашніх умов, а також для професійного використання в перукарнях, салонах краси, барбершопах. Модель V-130 відрізняється міцним та легким корпусом, стійким до впливу вібрації, низьким рівнем шуму, плавним ходом гострих лез, зручністю та тривалим терміном експлуатації. Універсальна провідна машинка для стрижки має стильний та зручний класичний дизайн, відмінну ергономіку, преміальну якість, збалансовану вагу та високу потужність. Електрична машинка зручно лежить у руці та оснащена класичним важелем із прямим та зворотним ходом для зміни довжини стрижки. Плавну зміну довжини зрізу застосовують для стрижки фейдів – плавних однорідних переходів на волоссі.
Особливості:
- Потужний роторний двигун зі збільшеним моментом, що крутить, низький рівень шуму.
- Професійні високовуглецеві ножі відрізняються своєю твердістю і довговічністю, що дозволяє машинці справлятися з найгустішим і жорстким волоссям.
- Ножовий блок із регулюванням висоти зрізу 0,8-2 мм, поворотний регулятор.
- 4 часто використовувані насадки (3/6/9/12 мм) для точної стрижки, обрізки та гоління.
- Вбудована петелька для підвішування
Характеристики:
- Мінімальна довжина стрижки: 0.8 мм
- Максимальна довжина стрижки: 12 мм
- Діапазон довжини різання: від 0,8 до 2,0 мм
- Потужність: 12 Вт
- Електроживлення: 100-240 В 50/60 Гц
- Довжина дроту: 2,5 метра
- Матеріал корпусу: АБС-пластик
- Насадка: 4 шт. (3/6/9/12 мм)
- Ширина ножа 45 мм
- Матеріал леза: нержавіюча сталь
Комплектація:
- Машинка для стрижки VGR V-130
- Змінні насадки: 4 шт
- Ножиці перукарські
- Щіточка для чищення
- Масло
- Фірмова подарункова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина леза | 45 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 759 ₴







