
Машинка для стрижки волосся провідна з насадками електробритва тример для бороди від мережі 12W VGR V I3I
1 060 ₴
837 ₴
- В наявності
- Код: TT131423
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Машинка для стрижки волосся провідна з насадками електробритва тример для бороди від мережі 12W VGR V I3I
Компактна машинка для стрижки волосся VGR V 131 поєднує в собі машинку для стрижки волосся та бороди.
Використовуючи сам тример без насадки, ви зможете створити рівні контури стрижки, підголити баки або вибрати шию. Він обладнений ножами з високоміцної сталі, які мало схильні до зносу та механічних пошкоджень, що забезпечують якісну роботу ріжучих елементів протягом усього терміну служби.
Машинка для стрижки має 4 насадки (3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм), що дозволяють отримати потрібну довжину волосся в діапазоні від 3 до 12 мм, і важіль на корпусі для більш точного регулювання, що дає можливість створювати різноманітні стрижки. Крім того, його можна використовувати для видалення небажаного волосся.
Портативна та зручна машинка для стрижки, що працює від мережі, допоможе вам самостійно, легко та швидко створювати стрижки будь-якої складності, на будь-який смак.
Переваги:
- Зі змінними насадками можна надати ідеальну форму бороді та вусам;
- Обладнана лезами з нержавіючого металу, що гарантують охайний рівний зріз, вона обережно зрізає волоски, не залишаючи якихось слідів на чутливій шкірі;
- Вона функціональна і проста в управлінні;
- Машинка працює від мережі;
- Має стильний дизайн;
- Петелька для підвішування;
- Зручно лягає в руці та має легку вагу;
- Ідеальний помічник у відрядженнях.
Характеристики:
- Модель: VGR V 131;
- Тип: Машинка для стрижки;
- Тип живлення: від мережі 220 Вт;
- Потужність: 12 Вт;
- Розмір (ДхШхГ): 18,5 х 6,5 х 4 см;
- Ріжучі леза з нержавіючої сталі з високою точністю;
- Тип чищення: сухе;
- Регулювання довжини: змінні насадки;
- Кількість змінних насадок: 4 (3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм );
- Петелька для підвішування машинки;
Комплектація:
- Тример універсальний для стрижки волосся VGR V 131;
- 4 насадки;
- Ножиці;
- Олія для змащування ножів;
- Щітка для чищення;
- Інструкція (англ.);
- Фірмова подарункова коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина леза | 45 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Колір корпусу | Жовтий |
- Ціна: 837 ₴









