
Професійна машинка для стрижки волосся 8 насадок набір для стрижки тример провідний VGR V-I2O
910 ₴
635 ₴
- В наявності
- Код: TT120282
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Професійна машинка для стрижки волосся 8 насадок набір для стрижки тример провідний VGR V-I2O
Машинка триммер VGR V 120 поєднує машинку для стрижки волосся і бороди зі змінними насадками (від 3 до 20 мм). Використовуючи сам триммер без насадки, ви зможете створити рівні контури стрижки, підголити баки або начисто голити шию .
Крім того, його можна використовувати для видалення небажаного волосся на тілі . Ергономічний, легкий і компактний дизайн дозволяє легко володіти інструментом навіть новачкові .
Головною перевагою даної моделі є наявність насадок – 3, 6, 9, 12, 16, 20 мм, а також насадки з правим та лівим ухилом для зручного моделювання бороди.
У комплекті є гребінець, щіточка для очищення та олія для лез .
Переваги:
- Зі змінними насадками можна надати ідеальну форму бороді та вусам;
- Обладнана лезами з нержавіючої сталі, що гарантують акуратний рівний зріз, вона акуратно зрізає волоски, не залишаючи якихось слідів на чутливій шкірі;
- Вона функціональна та проста в управлінні;
- Машинка працює від мережі;
- Петелька для підвішування плойки;
- Має стильний дизайн;
- Зручно лягає в руці та має легку вагу;
- Ідеальний помічник у відрядженнях.
Характеристики:
- Модель: VGR V 120;
- Тип: Машинка для стрижки ;
- Тип живлення: від мережі 220 Вт;
- Габарити (ДхШхГ): 18,5 x 6,8 x 5,2 см;
- Ріжучі леза із кераміки високою точністю;
- Тип чищення: сухе;
- Регулювання довжини: змінні насадки;
- Кількість змінних насадок : 8 (3, 6, 9, 12, 16, 20 мм, з правим ухилом, з лівим ухилом)
- Встановлення довжини стрижки: від 3 до 20 мм;
- Петелька для підвішування плойки;
- Вага: 0,43 кг;
- Довжина шнура: 2 м.:
- Колір: чорний.
Комплектація:
- Тример універсальний для стрижки волосся VGR V 120;
- 8 насадок;
- Олія для змащування ножів;
- Щітка для очищення;
- Кабель для заряджання;
- Інструкція (англ.);
- Фірмова подарункова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 8 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина леза | 45 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 635 ₴








