Топ продаж
-26%

Фен потужний дорожній для волосся Promotec PM 23I4 зі складаною ручкою 3000 Вт від мережі 220 чорний
800 ₴
595 ₴
- В наявності
- Код: TT2314545
+380 (95) 143-05-07
Відділ продажу- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фен потужний дорожній для волосся зі складаною ручкою 3000 Вт фен для подорожей від мережі 220 Promotec PM 23I4 чорний
Фен має бездоганний дизайн, легкий і компактний. Легкість фена одна з важливих характеристик для тривалої роботи.
З ним Ви завжди будете виглядати чудово. Він дозволяє швидко висушити волосся, укласти їх в зачіску, додати бажаний обсяг або розгладити неслухняні локони.
Характеристики:
- тип: фен для волосся
- потужність: 3000 Вт
- живлення від мережі 220
- баланс тепла
- висока якість мотора
- висока подача вітру, що дозволяє швидко висушити волосся
- термостатичний догляд за волоссям
- безшумний
- безпечний провід живлення
Комплектація:
- фен для волосся
- насадка-концентратор
- фірмова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Promotec |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 3000 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Холодний обдув | Так |
| Режим Турбо | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Регулювання швидкості | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴






