Топ продаж
-18%

Професійний фен для волосся для сушіння укладання волосся електрофен з двома концентраторами 2400 Вт VGR V 452
1 380 ₴
1 130 ₴
- В наявності
- Код: TT4521050
+380 (95) 143-05-07
Відділ продажу- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний фен для волосся для сушіння укладання волосся електрофен з двома концентраторами 2400 Вт VGR V 452
VGR V-452 - це ідеальний фен, який зробить Ваше волосся ще більш шовковистим, доглянутим. Ця модель має високу потужність, тому укладання з його допомогою має бути швидким і легким. Корпус фена виготовлений з високоякісного термостійкого пластику. У той же час є можливість регулювання трьох температурних режимів та двох швидкостей повітряного потоку, що дозволяє підбирати необхідні режими роботи під кожне укладання та тип волосся. Фен у такий спосіб дбає про них і не дає пересушити.
Характеристики:- Виробник: VGR;
- Модель: V-452;
- Колір: синій та фіолетовий градієнт;
- Потужність: 2000-2400 Вт;
- Вхід: AC 220-240V 50/60Hz;
- Кількість швидкостей: 2;
- Кількість температурних режимів: 3;
- Обертання/хвилин: 20 000;
- Джерело живлення: електрична штепсельна вилка європейського стандарту;
- Довжина кабелю: 2,5 м;
- Холодне повітря: Так;
- Петелька для підвішування: Так;
- Захист від перегріву: Так;
- Матеріал виробу: пластик (ABS/PC);
- Фен VGR V-452;
- Насадка-концентратор (2 штуки);
- Інструкція (англійською мовою);
- Фірмова коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2400 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Колір корпусу | Бірюзовий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴








