
Мережевий адаптер блок живлення AC/DC Adapter Input AC 100-240V Output DC 12V 3A EU
380 ₴
279 ₴
- В наявності
- Код: D09312370
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Мережевий адаптер живлення AC/DC Adapter Input AC 100-240V Output DC 12 V 3 A EU093B GSSY-1230
Адаптер живлення для заряджання та роботи різних приладів.
Блок живлення GSSY-1230 для різного мережевого обладнання від мережі 220V з мережевим навантаженням 12V (роутерів, бездротових точок доступу тощо).
Адаптер сумісний із мережевим обладнанням багатьох виробників, зокрема Asus, D-Link, TP-Link та ін.
Захист від перевантажень, від високих температур, енергозбереження.
Технічні характеристики:
-
Вхідна напруга: 110 ~ 240 В, 50/60 Гц
-
Тип вилки: EU
-
Вихідна напруга: 12 В
-
Сила тока: 3 А
-
Роз'єм: 5,5 x 2,5 мм
-
Довжина кабелю: 90 см
-
Вага: 73 грами
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Сила вихідного струму | 12.3 A |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Індикатор роботи | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Сила струму | 3 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруження заряду | 240 В |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
- Ціна: 279 ₴


