
Гриль електричний настільний притискний стейк-машина RAF R.2683 2000Вт
2 220 ₴
1 870 ₴
- В наявності
- Код: FN26831224
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Контактний (притискний) електричний настільний гриль RAF R.2683
Ідеальне приготування соковитого стейку, хрустких овочів або паніні з електричним контактним грилем RAF R.2683
Гриль (стейк-машина) має функцію барбекю, компактний, зручний та легкий у використанні. Автоматичний контроль температури та функція двостороннього обсмаження гарантує ідеальний результат ваших страв.
Ви можете встановити електричний гриль в будь-якому зручному місці - на кухні, веранді або взяти на дачу. Тепер не потрібно чекати нагоди, щоб насолодитися смачним стейком, здоровим бюдом, приготованим на грилі або ніжною рибкою. Все, що Вам потрібно - це Гриль електричний RAF R.2683
Переваги
- Антипригарне покриття
- Відкриття на 180º
- Регулювання температури
- Функція барбекю
- Прохолодний дотик
- Легко очищується
Характеристики
- Тип - гриль електричний
- Потужність: 2000 Вт
- Розміщення настільне
- Висота: 320 мм
- Ширина: 280 мм
- Глибина: 300 мм
- Матеріал: пластик, метал
- Виробник RAF
- Країна виробник: Китай
Комплектація
- Гриль
- Інструкція
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Ні |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 300 мм |
- Ціна: 1 870 ₴








