
Туристичний мисливський ніж у чохлі з кресалом та свистком Gerber Bear Grylls В-226 25 см
1 170 ₴
1 020 ₴
- В наявності
- Код: D2268571
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Туристичний мисливський ніж у чохлі з кресалом та свистком Gerber Bear Grylls В-226 25 см»
Туристичний мисливський ніж у чохлі з кресалом та свистком Gerber Bear Grylls В-226 25 см
Ножі, які випускає компанія Gerber, багато років цінуються як
одні з найякісніших, надійних та зручних.
Представлена модель є частиною серії ножів Gerber Bear Grylls. У неї
розроблений грав експерт з виживання та ведучий телешоу Беар Грілз. Цей
чим поєднує в собі величезний досвід та максимальну якість, а тому є
одним із основних інструментів для виживання. Він має все необхідне для
того, щоб знайти вихід із будь-якої екстремальної ситуації.
Якісна сталь
Універсальний ніж Gerber Bear Grylls має 12-сантиметровий клинок.
виготовлений з нержавіючої сталі з підвищеним вмістом хрому
забезпечує його жорсткість та тривале збереження заточування.
Сталь не тільки високої якості, а й дуже міцна та стійка до корозії.
Чим добре утримує заточування, тому Вам не доведеться турбуватися про те, що
лезо затупиться в невідповідний момент. Ну а якщо ж ніж необхідний
підточити, то на звороті піхви є спеціальна пластина для
заточування з алмазним напиленням.
Зручна та ергономічна ручка
Колодка ножа має зручну форму і виготовлена з прогумованого пластику.
текстурованою поверхнею, завдяки чому забезпечується надійне захоплення і
покращується зчеплення із руками. Ніж не вислизає навіть із мокрих та покритих
рідким брудом рук, тому ви зможете бути впевнені, що ніж не вислизне в
вас з рук в самий невідповідний для цього момент, а спеціальне поглиблення для
вказівного пальця – це хитрість, яка стане вам у нагоді для того, щоб
запобігти ковзанню під час важкої роботи ножем.
Також у ручці є отвори для того, щоб ножа можна було прив'язати.
палиці і використовувати як спис для захисту від хижих звірів або гарпун для
лов риби, а спеціальний отвір для страхувального ремінця дозволить вам
носити ніж завжди під рукою.
Характеристика:
-
Загальна довжина: 25 см
-
Довжина клинка: 12 см
-
Тип – мисливський ніж;
-
Призначення для походів;
-
Матеріал – нержавіюча сталь;
-
Матеріал ручки – прогумований, структурований матеріал TPE Overmold;
-
Вага – 388 грама
Комплектація:
-
Ніж Gerber Bear Grylls В-226 25 см
-
Чохол
-
Інструкція
-
Фірмова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerber |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Поліамід |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 250 мм |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 388 г |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Поліестер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 120 мм |
- Ціна: 1 020 ₴




