
Мультимейкер електрична вафельниця для тонких вафель RAF R.220 1200 Вт
1 270 ₴
1 149 ₴
- В наявності
- Код: D2207650
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Мультимейкер електрична вафельниця для тонких вафель RAF R.220 1200 Вт»
Мультимейкер електрична вафельниця RAF R.220 1200 Вт
Вафельницю можна використовувати для приготування різноманітних вафель: традиційних хрустких з начинкою. Крім того, готові солодкі вафлі можна використовувати для приготування складніших страв – наприклад, багатошарових тортів. Або закрутити їх у ріжок для подальшого приготування морозива. У комплекті додається конусна форма.
Вафельниця із протипригарним нагрівальним елементом. Вбудований замок захвату гарантує однорідну товщину вафель. Має терморегулятор та контрольні індикатори нагріву.
Корпус виготовлений з високоміцного металу, що відрізняється тривалим терміном експлуатації. Передбачено зручну ручку, завдяки якій легко відкривати виріб.
Характеристики:
- Тип: вафельниця
- Сила: 1200 Вт
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Приховування робочої поверхні: антипригарне
- Кількість відділень для випікання: 1
- Індикатор нагріву: є
- Індикатор готовності: є
- Розмір випечених виробів: 18 см
- Теплоізоляційна ручка та корпус
- Замок на ручці
- Захист від перегріву
Комплектація:
- Вафельниця RAF R.220
- Конусна форма
- Інструкція
- Фірмова коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Розмір випечених виробів | 18 см |
| Терморегулятор | Так |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 180 мм |
- Ціна: 1 149 ₴










