
Кавомолка роторна потужна подрібнювач електричний RAF R-7113 150W з нержавіючої сталі 85 грам
640 ₴
470 ₴
- В наявності
- Код: D71138190
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кавомолка роторна потужна подрібнювач електричний RAF R-7113 150W з нержавіючої сталі 85 грам»
Кавомолка роторна потужна подрібнювач електричний RAF R-7113 150W з нержавіючої сталі
Завдяки кавомолці електричної RAF R-7113, Ви зможете за лічені хвилини перемолоти кавові зерна для подальшого приготування ароматної кави.
Представлений пристрій стане справжньою знахідкою для любителів кави, які не хочуть задовольнятися розчинною кавою. Крім кавових зерен, прилад можна використовувати для подрібнення рису, шоколаду, бобів, горіхів, спецій та іншого насіння.
Кавомолка RAF за лічені секунди подрібнить кавові зерна і дасть можливість насолодитися ароматною ранковою кавою.
За один раз Ви зможете змолоти 85 грам зерен, чого вистачить для заварювання кількох порцій улюбленого напою.
Ніж кавомолки виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі, що значно збільшує термін служби приладу. Прозора кришка дозволить побачити весь процес перемелювання. Ви самі зможете відрегулювати ступінь помелу кавових зерен - чим довше Ви молоти, тим дрібніше вийде Ваша мелена натуральна кава.
Характеристики:
- Потужність: 15 W
- Об'єм чаші: 85 грам
- Живлення: 220-240В, 50 ~ 60 Гц
- Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь/Пластик
- Матеріал чаші: Нержавіюча сталь
- Матеріал ножів: Нержавіюча сталь
- Розміри: 17 x 8 x 8 см
Комплектація:
- Електрична кавомолка RAF R-7113
- Інструкція англійською мовою
- Фірмова коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип приводу | Електропривод |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Об'єм контейнера для зерен | 85 г |
| Регулювання ступеня помолу | Ні |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування включення при знятій кришці | Так |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 0.45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | Електричний |
| Комплектація | кавомолка; інструкція ( на англ і російською мовами); упаковка. |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 300 Вт |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 470 ₴






