
Світлодіодний акумуляторний компактний ліхтар лампа LL-6801R
530 ₴
370 ₴
- В наявності
- Код: N6801150
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Світлодіодний акумуляторний ліхтар LL-6801R - переносна, аварійна лампа-ліхтар, яка чудово підійде для допоміжного освітлення у темних приміщеннях, під час аварій зі світлом або у темний час доби.
Живиться прилад від вбудованого в корпус акумулятора. Заряджається він дуже просто від мережі 220В, з використанням шнура з комплекту і робочої розетки змінного струму. Місткість акумулятора становить 1600 мАг. Лампа при повному заряді може світити до 5 годин в економному режимі, що буде доречним під час походів з ночівлею або тривалих аварій зі світлом. Заряджається від мережі. Також є в наявності відкидна підставка та отвори для кріплення на стіні.
Якщо довго не використовуєте ліхтар, рекомендується повністю заряджати кожні 3 місяці.
Характеристики:
- Тип: ліхтар;
- Місткість акумулятора: 1600mAh;
- Заряджання: від мережі;
- Тип діода: SMD;
- Режими роботи: 100% та 50% яскравості;
- Матеріал: пластик.
Комплектація:
- Світлодіодний акумуляторний ліхтар LL-6801R
- Кабель для заряджання
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 77 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип | Настільна лампа |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
- Ціна: 370 ₴





