Новинка
-20%

Радіо в стилі ретро із сонячною панеллю Everton RT-306 FM/AM/SW USB Bluetooth
1 330 ₴
1 070 ₴
- В наявності
- Код: D3067689
+380 (95) 143-05-07
Відділ продажу- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіо в стилі ретро із сонячною панеллю Everton RT-306 FM/AM/SW USB Bluetooth
Радіоприймач Everton RT-306 - це портативний радіоприймач у стилі ретро, що має безліч функцій та налаштувань.
Приймання радіохвиль в діапазонах FM: 87МГц-108МГц, AM:530-1620КГц, SW1:3.0-8.5МГц, SW2:9.0-23МГц.
Функція Bluetooth, а також слоти USB та microSD дозволять насолоджуватися улюбленою музикою у будь-який час.
Вбудований акумулятор та сонячна панель дають можливість працювати в умовах відсутності електрики.
Вбудований LED ліхтарик - додаткове джерело освітлення
Характеристики:
- УКХ FM: 87МГц-108МГц
- Середні хвилі AM:530-1620КГц
- Короткі хвилі SW1:3.0-8.5МГц, SW2:9.0-23МГц
- Bluetooth, USB, microSD
- Вихід AUX
- Сонячна панель
- Ліхтарик LED
- Знімний акумулятор: 18650, 3.7В 2 шт
- Живлення: 5В, від USB
- Розміри, см: 19 х 13 х 9
- Вага: 350 грам
Комплектація:
- Радіо Everton RT-306;
- Кабель зарядний microUSB-USB;
- Сонячна панель;
- Акумулятор 18650 2 шт
- Ремішок
- Фірмова коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Everton |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | USB-роз'єм, Ліхтарик, Вихід на навушники, Картрідер |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Приймач |
| Тюнер | Аналоговий |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 350 г |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴







