
Туристичний складаний ніж Gerber Bear Grylls Scout 18,5 см сіро-зелений з серейтором
530 ₴
380 ₴
- В наявності
- Код: D1851231651
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Туристичний складаний ніж Gerber Bear Grylls Scout (загальна довжина: 18,6 см)
Ніж Bear Grylls Scout є представником серії виживання від Біара Гріллса. Невеликий за розмірами ніж спочатку розроблявся для руху скаутів. Але за рахунок своєї зручності дана модель знайшла застосування і в «дорослому» екіпіруванні.
Це ніж часто використовують як запасний нож або коли ніж є допоміжним екіпіруванням, наприклад у скелелазів. А зручна кліпса дозволяє надійно зафіксувати ніж на одязі, кишені тощо.
Варіація великого складаного ножа Survival series від Bear Grylls, що відрізняється від прототипу тільки розмірами та способом перенесення - на правій стороні рукоятки закріплена пластинчаста кліпса, яка впевнено фіксує ніж як на одязі, так і на елементах спорядження.
Спочатку призначений для руху скаутів, ніж знайде своє місце і в «дорослому» екіпіруванні.
Його ніша – запасний чи допоміжний ніж. Крім того, він може використовуватися тими, для кого ніж є обов'язковим, але не основним елементом спорядження, наприклад, скелелазами. Легко кріпиться на одязі або спорядженні в будь-якому місці, легко дістається, комфортний і надійний, допускає маніпуляції однією рукою - ось список його переваг.
Характеристика:
загальна довжина: 18,5 см
довжина клинка: 8,3 см
довжина ножа в закритому стані: 10,2 см
кріпитися на ремені
тип клинка: пряме з серейтором
матеріал леза: нержавіюча сталь 7Cr17MoV
матеріал рукоятки: поліамід
тип замку: Back Lock
вага: 72 р.
Комплектація:
Gerber Bear Grylls Scout
Упаковка
Не є холодною зброєю та не є предметом забороненим для продажу на території України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerber |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 72 г |
| Довжина у складеному стані | 10 см |
| Довжина ножа | 18 мм |
| Довжина рукоятки | 10 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Колір | Зелений |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 72 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | поліамід |
- Ціна: 380 ₴




