Топ продаж
-26%

Зарядний пристрій для акумуляторів Rablex RB401 IMR Li-ion Ni-MH Ni-CD 18650 AA AAA
590 ₴
439 ₴
- В наявності
- Код: D4013201
+380 (95) 143-05-07
Відділ продажу- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій для акумуляторів Rablex RB401 IMR Li-ion Ni-MH Ni-CD 18650 AA AAA
Портативний зарядний пристрій RABLEX RB401 призначений для заряджання акумуляторів типу:
26700, 26650, 26500, 25500, 22700,21700, 20700,22650, 22500,18700,18650,18500 18490,18350,17650, 16650, 16340, 14650, 14500, 10400
Ni-MH/Ni-Cd: AA, AAA, A, SC, C, F6
Вхід: 5V 2A
Вихід: 4.2V - 0.5A/1A/2A
Комплектація:
Зарядний пристрій RABLEX RB401
Кабель USB-microUSB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rablex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | Захист від перегріву, Захист від переполюсовки, Захист від перезаряду, Захист від перепадів напруги |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Кількість режимів заряду | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга зарядки | 5 В |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Типорозмір акумулятора | 14650, 10440, 18500, 17500, 18650, 14500, 16340, 18490, AA, AAA, 26650 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴



