
Ніж туристичний для полювання та риболовлі Gerber Bear Grylls BG1606 24 см у чохлі
960 ₴
759 ₴
- В наявності
- Код: D1606445
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Ніж туристичний для полювання та риболовлі Gerber Bear Grylls BG1606 24 см у чохлі
Ніж Bear Grylls BG1606 є представником серії виживання від Біара Грілса.
Невеликий за розмірами ніж спочатку розроблявся для руху скаутів.
Але за рахунок своєї зручності дана модель знайшла застосування і в «дорослому» екіпіруванні.
Спочатку призначений для руху скаутів, ніж знайде своє місце і в «дорослому» екіпіруванні.
Ергономічна ручка текстурована гумою, що збільшує комфорт при використанні та забезпечує надійний хват.
У комплекті йде нейлоновий чохол, стійкий до утворення плісняви.
Характеристика:
Загальна довжина: 24 см;
Тип клинка: прямий;
Матеріал леза: нержавіюча сталь 7Cr17MoV;
Матеріал ручки: поліамід;
Вага: з піхвами - 360 грам;
Без - 350 г;
Довжина клинка: 12 см;
Довжина ручки: 12 см.
Комплектація:
Ніж Gerber Bear Grylls BG1606;
Чохол для перенесення;
Інструкція;
Фірмова коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bear Grylls |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 350 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ножа | 240 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піхов | Поліестер |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Призначення | Полювання |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Сірий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 350 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 120 мм |
| Ширина леза | 33 мм |
- Ціна: 759 ₴




