
Ніж туристичний складаний для полювання та риболовлі Gerber Bear Grylls BG EE-7 D752 22 см
700 ₴
500 ₴
- В наявності
- Код: D3837196234
- +380 (67) 404-27-77Відділ продажу
- +380 (68) 116-02-32Відділ продажу
Ніж туристичний складаний для полювання та риболовлі Gerber Bear Grylls BG EE-7 D752 22 см
Ніж Bear Grylls BG EE-7 D752 є представником серії виживання від Біара Гріллса. Невеликий за розмірами ніж спочатку розроблявся для руху скаутів. Але за рахунок своєї зручності дана модель знайшла застосування і в «дорослому» екіпіруванні.
Це ніж часто використовують як запасний нож або коли ніж є допоміжним екіпіруванням, наприклад у скелелазів. А зручна кліпса дозволяє надійно зафіксувати ніж на одязі, кишені тощо.
Варіація великого складаного ножа Survival series від Bear Grylls, що відрізняється від прототипу тільки розмірами та способом перенесення - на правій стороні рукоятки закріплена пластинчаста кліпса, яка впевнено фіксує ніж як на одязі, так і на елементах спорядження.
Спочатку призначений для руху скаутів, ніж знайде своє місце і в «дорослому» екіпіруванні.
Його ніша – запасний чи допоміжний ніж. Крім того, він може використовуватися тими, для кого ніж є обов'язковим, але не основним елементом спорядження, наприклад, скелелазами.
Легко кріпиться на одязі або спорядженні в будь-якому місці, легко дістається, комфортний і надійний, допускає маніпуляції однією рукою - ось список його переваг.
Характеристика:
- Загальна довжина: 22 см
- Тип клинка: пряме лезо
- Ергономічна рукоятка з накладками із прогумованого матеріалу
- Матеріал леза: нержавіюча сталь 7Cr17MoV
- Матеріал рукоятки: поліамід
- Тип замку: Back Lock
- Вага: з чохлом - 150 г, без - 122 г.
- Довжина клинка: 10 см
- Довжина ножа у закритому стані: 12 см
Комплектація:
- Ніж туристичний складаний Gerber Bear Grylls 22 см BG EE-7 D752
- Чохол тканинний
- Інструкція
- Фірмова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bear Grylls |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Довжина ножа | 220 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піхов | Поліестер |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Колір | Сірий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
- Ціна: 500 ₴






